Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel corsa 2009 benzin gaz - Makina Të gjitha në Shqipëria

Opel , 39
Audi , 33
Ford , 22
BMW , 16
Toyota , 7
Nissan , 6
Seat , 6
Porsche , 5
Fiat , 4
Mazda , 3
Hummer , 3
Hyundai , 3
Volvo , 3
Citroën , 2
Peugeot , 2
Jeep , 2
Chrysler , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa 2009 benzin gaz,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa 2009 benzin gaz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:52 Makina  ·  Ford  ·  EcoSport  ·  Tiranë

FORD 1.0 BENZIN 2020 SUPER GJENDJE

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Fier

C 250 BENZIN 2013 FULL OPSION

7 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

BMW 328 BENZIN 2013 FULL OPSION

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:05 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Fier

LANCIA DELTA 1.4 BENZIN+GAZ 2013 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ AUTOMAT 2007

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque Dynamic Premium

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:50 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6, VITI 2013, 3.0 BENZINE, CEL: 0692126959

17 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:51 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 SUPER OKAZION/ SUPER GJENDJE

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:28 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota Yaris 1.33 Benzin Manual 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

C 300 BENZIN(MOTORR 2.0) VITI:2016 159.000 KM

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:15 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5

1 234 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2015 2.0 TDI 161.000km

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 16:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion Golf 7 2015 2.0 TDI 161.000km (Origjinale)

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 16:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

C 230 BENZIN/GAZ 2007 FULL OPSION

5 890 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:04 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.6 BENZIN 2014 FULL OPSION

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 GTI 2.0 BENZIN (500hp) 2012 FULL OPSION

9 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:04 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 PREMIUM PLUS 3.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

12 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Fier

C300 BENZIN/GAZ 2011 4MATIC FULL OPSION

8 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:58 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

750i M pack Europe

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

C COUPE 250 BENZIN 2014 AMG SUPER FULL OPSION

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

8 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

PASSAT CC 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 ����

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:12 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kavajë

Audi Q7 S line Benzin Gaz Prins

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 320  ·  Tiranë

OKAZION Shitet / Nderrohet GLK 3.0 naft ne gjendje perfekte

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

M-Benz C180 Kompresor Automat Behet me Gaz 4700euro ����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Durrës

GLE 350 BENZIN VITI:2021 AMG LINE

75 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 10:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT 2.0 FSI 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:01 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Fier

VOGUE 5.0 BENZIN/GAZ 2012 FULL OPSION

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:36 Makina  ·  BMW  ·  X7  ·  Tiranë

X7 2020 95.000KM Mpack Fully Loaded

1 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Pri 23:11 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Premium Plus 2.0 Benzine

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 23:04 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 S-Line 2.0 Benzine

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 22:17 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

FORD FIESTA BENZIN-GAZ FABRIKE

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 17:32 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 2.0 Benzin Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 17:21 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Lincoln MKC 2.0T 2019

18 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 11:44 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

EVOQUE 2.0 BENZIN+GAZ 2014 FULL OPSION

16 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 11:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Fier

S 550 BENZIN AMG 2015 SUPER FULL OPSION

38 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 11:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

C 230 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Fier

PASSAT CC 2.0 BENZIN 2011 SUPER GJENDJE

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

GLE 3.0 BENZIN 2021 FULL OPSION

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Pri 11:37 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

CAYENNE 4.8 S BENZIN 2012 FULL OPSION

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:33 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

EVOQUE 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

13 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:33 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:32 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 FULL OPSION

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Pri 11:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Fier

S 550 BENZIN+GAZ 2009 LUNGO FULL OPSION

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fier

POLO 1.4 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2008 SUPER GJENDJE

4 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 11:25 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 11:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

PASSAT 2.0 BENZIN AUTOMAT 2001 FULL OPSION

2 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 11:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

GLE 3.0 BENZIN 2021 FULL OPSION

55 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa 2009 benzin gaz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione