Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 3 klim - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 2
BMW , 2
Renault , 2
Toyota , 2
Fiat , 1
Opel , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 3 klim,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 3 klim Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Qer 14:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vlorë

Mercedes-Benz E-Class E220 CDI Manual

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 09:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Shkodër

Mercedes Ml 350 full option

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Dhj 14:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Mercedes E 220 EVO AUTOMATIK KLIM EURO 4 PA DOGAN 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 10:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Mercedes E 220 EVO AUTOMATIK KLIM EURO 4 PA DOGAN 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 16:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Kukës

Mercedes C CLASS 270 CDI AUTOMATIK KLIM PA DOGAN 2003

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 17:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

golf 3 gti

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 23:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Librazhd

Shitet C klas 203 motorr 2.2 evo

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 07:39 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

Reno scenic 1.6 benxin-GAS super ekonomike*

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 12:13 Makina  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Tiranë

TOYOTA AVENSIS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 11:47 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 SportBack Automatike

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 03:53 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Fiat Bravo 1.6 naft Multijet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 13:36 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav4 2007

5 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 13:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Makineri per prodhimin e qeseve te letres

19 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Gush 18:15 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra 1.7 nafte manual ekonomik 3400 euro

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 20:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Atlete te te gjitha llojeve. Me te lirat ne trreg

1 EUR

15 Korr 20:50 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Tiranë

Atlete te te gjitha llojeve. Me te lirat ne trreg

1 EUR

15 Korr 20:50 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Atlete te te gjitha llojeve. Me te lirat ne trreg

1 EUR

12 Korr 19:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VW passat 2.0 kamio automat DSG

123 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 13:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW Golf 5 2.0 TDI 140ps

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 21:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 2.0 TDI 140ps

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 15:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 21:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

vw passat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkodër

Golf plus 2006 Automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 11:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 3 ne gjendje te mir motorrike dhe gjen

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Dhj 17:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet per arsye mos perdorimi okazion

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 19:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mat

Shes golf 3 i sa po ardhun prej gjermanis

580 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Gush 19:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Vw Caddy 1.9 TDI 4x4 Gjip

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 20:28 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Bmw 525 Diesel 2006 Pa Dogan

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 22:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

VW Golf 4 -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 00:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf

3 333 333 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 09:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Multivan  ·  Kukës

T4 Multivan 2.5 TDI Syncro

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 16:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf dizel

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 18:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

VW Golf 3 dizel klima

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 10:54 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Tiranë

Renault Megane Kabriolet 1.6b 104.000km

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Pri 13:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

VW GOLF VI, TDI, Diesel, me Klim nga Zvicra

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Mar 08:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vlorë

VW Passat tdi 1.9 i tkuqe

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 22:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

U shit flm

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 18:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

U shit flm

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 07:15 Makina  ·  Durrës

VW Passat 2.0 dizel -06 OKAZION FULL.

6 600 EUR

07 Mar 08:00 Makina  ·  Durrës

Passat 2.0 diezel automat DSG -06 full option

7 000 EUR

28 Tet 09:59 Makina  ·  Kukës

VW Golf 3 diesel -96

21 Tet 10:26 Makina  ·  Kukës

u shitttttt

800 EUR

30 Korr 12:37 Makina  ·  Kavajë

VW Golf 3 benzin -95

900 EUR

12 Korr 21:28 Makina  ·  Durrës

VW Golf 3 -95

1 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 3 klim | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione