Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel zafira - Makina Të gjitha në Lushnjë

Opel , 131
BMW , 2
Fiat , 1
Peugeot , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel zafira,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj opel zafira Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lushnjë

Vw polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Qer 15:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Golf 2013��2.0 nafte full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 18:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Shitet GOLF 6 GTI

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
23 Maj 06:50 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Okazion!!!

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 14:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Lushnjë

��Cls 550 V8 AMG Package Full��

19 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 03:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

C Class 220 Automat

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 11:28 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Toyota Auris 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 07:39 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lushnjë

bmw 730d 2007

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Pri 08:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

golf 2014��2.0 nafte gtd full ��

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 15:04 Makina  ·  Peugeot  ·  RCZ  ·  Lushnjë

Shitet Peugeot RCZ!

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 12:43 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Lushnjë

Mitsubishi Outlander

1 111 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 16:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Lushnjë

Mercedes Benz E270 CDI Avantgarde

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 09:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Lushnjë

Benz �� 2014 E

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 18:30 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Arsye emigrimi OKAZION

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 13:21 Makina  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Lushnjë

Fiat Qubo

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 13:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLC 220  ·  Lushnjë

Mercedes-Benz CLC 220

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 13:11 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Opel zafira 6+1 nafte

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 14:23 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Opel zafira

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 10:55 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Opel zafira

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 15:32 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Shitet makina

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 20:53 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Zafira benzin+gaz

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Sht 21:21 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Opel Zafira

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 14:58 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lushnjë

Bmw 730D 2007

4 999 EUR

09 Qer 13:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Lushnjë

Mercedes C300 4Matic

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:46 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Shitet Opel Zafira

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 09:24 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Shitet opel zafira

18 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 18:23 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Shitet

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 17:54 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Shitet

1 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Dhj 16:31 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Shitet 1.7 lek

2 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 14:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

Touran okazion!

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 16:55 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Opel zafira viti 2001 super gjendje 6+1 vende cmimi 2500 eur

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 23:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Golf Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 20:50 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

opel zafira

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 15:04 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lushnjë

Shitet Opel

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 23:52 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 14:57 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Okazion Opel Zafira 1.7 diesel 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 20:49 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Shitet OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 19:19 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Shitet opel zafira 1.6 benzin gas e 2009 35000

3 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 23:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Lushnjë

shitet Ose Ndrrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:05 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Opel zafira 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 02:56 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

⚠️⚠️⚠️OPEL ZAFIRA 1.7 DIESEL 2008⚠️⚠️⚠️

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 16:48 Makina  ·  Lushnjë

Katalit

08 Nën 20:56 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Opel Zafira 1.7 diesel 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 16:11 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Shitet per arsye Mos perdorimi opel zafira 2009 6+1 vende

4 200 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 12:31 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Opel

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 12:15 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Shitet Opel Zafira

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 09:48 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Opel zafira 4+1 motorr 2.2

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 09:18 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Okazion!!!

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 14:17 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

Opel zafira 4+1 motorr 2.2

25 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 14:59 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Lushnjë

opel zafira

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel zafira | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione