Passat | Has | Automjete | Makina

Citroën , 1
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat,kategori Makina,ose vendndodhje Has,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat Të gjitha | Makina | Has ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:07 ,

Citroen berlingo 1.6 HDI 5ulse me Klim Pa Dogan

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 13:39 ,

Shitet passat 1.9 automat okazion

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 23:49 ,

Passat 2003 taksa siguracion i paguar deri 28 gusht 2021

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 14:46 ,

Harhulla123

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Tet 20:58 ,

shitet passat 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 16:39 ,

passat b5

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 11:41 ,

Shes passat

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Korr 13:50 ,

Passat

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 18:40 ,

Shes passat

245 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 16:55 ,

Passat

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 19:56 ,

Golf V DSG 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Maj 13:03 ,

shitet passat super gjendje

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 21:52 ,

Passat

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Jan 10:42 ,

Passat 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 20:18 ,

VW Passat dizel

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 09:29 ,

Shitet Passat 2010

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 16:28 ,

VW Passat

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 16:26 ,

Shitet opel zafira 2.0

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 12:03 ,

Shitet pasat 3 c

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 13:54 ,

U shit flm merrjep.VW Passat -99 full

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 23:49 ,

VW Passat -- 1 VIT REGJISTRIM

2 000 EUR

20 Tet 13:19 ,

VW Passat TDI -02

3 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Makina | Has juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione