Passat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Passat në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen Passat në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen Passat, Passat cc, dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Passat ne shitje me ofertat me te mira.16 Pri 11:24
Linku:
,

OKAZION ( per kesh ) E 350 Benzin + Gaz /AMG LINE

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:31
Linku:
,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ / AUTOMAT

5 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:36
Linku:
,

VW Tiguan 2012 2.0 Benzin/Gaz

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:59
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 23:31 ,

��OKAZION�� VW Passat CC 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 23:31 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:31 ,

Mercedes benz c class 220

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:30 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:30 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:30 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 23:30 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:30 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:30 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:25 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:23 ,

❌OKAZION GOLF 5 1.4 BENZIN + GAZ ( PRINS ) ����❌

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:16 ,

MERCEDES BENZ C CLASS 300 4 MATIC

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:15 ,

Shitet passat bora . E vitit 2002 . 1.9Tdi (i te kuqe)

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:10 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:09 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:07 ,

Shitet ose kembehet

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 23:07 ,

Super Okazion!! Toyota Corolla Verso D4D, 2007, 4+1 vende

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:06 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:06 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-2011

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:04 ,

Mercedes benz GLA200

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:03 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 ,

Audi A4 2.7 Naft Automatike

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:03 ,

Mercedes benz C220

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:03 ,

Mercedes benz GLK220 Bluetec 4Matic

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 23:03 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:02 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:56 ,

VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL HIGHLINE FULL AUTOMAT-07

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:56 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:55 ,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:55 ,

Toyota Yaris Automatike+liber sherbimesh

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:55 ,

Audi A4

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:55 ,

VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL  HIGHLINE*FULL-12

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:55 ,

S-Class AMG Packet

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:54 ,

Audi A3-2012+ liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:54 ,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:54 ,

Audi A4 Sport-Line

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Passat në shitje? Shiko njoftimet për Passat nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Passat në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Passat në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Passat në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Passat në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Passat, Volkswagen Passat, Passat cc, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Passat që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Passat ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Passat ne Shitje


Keni Passat që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Passat shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione