Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford - Makina Të gjitha në Fier

Ford , 2973
Audi , 29
Opel , 9
BMW , 9
Toyota , 3
Fiat , 3
Citroën , 3
Peugeot , 3
Honda , 2
Renault , 2
Mazda , 1
Chrysler , 1
Seat , 1
Kia , 1
Dodge , 1
Jeep , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ford Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:18
Linku:
Makina , Fier

OKAZION Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 FULL SLINE ‼️ Okazion

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18
Linku:
Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18
Linku:
Makina , Fier

Shitet Volkswagen Jetta 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 3.0 nafte 2014 !! 3x sline

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 10:19 Makina , Fier

BMW 320 2.0 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

6 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2016 SUPER FULL OPSION

34 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:19 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2015 SUPER FULL OPSION

31 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:18
Linku:
Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18
Linku:
Makina , Fier

Shitet Volkswagen Jetta 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18
Linku:
Makina , Fier

Bmw 525xi drive super full

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18
Linku:
Makina , Fier

OKAZION Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 FULL SLINE ‼️ Okazion

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 3.0 nafte 2014 !! 3x sline

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:17 Dyqani Makina , Fier

Ford S-MAX

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Dyqani Makina , Fier

Ford Ranger 4X4

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:16 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus sw

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:16 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:15 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:15 Makina , Fier

S 550 BENZIN 2012 FULL OPSION

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:13 Dyqani Makina , Fier

Ford Fusion 1.4 diesel

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:13 Dyqani Makina , Fier

Ford Maverick 4X4

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:11 Makina , Fier

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 Makina , Fier

BMW X5 3.0 BENZIN+GAZ 2008 SUPER GJENDJE

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 Makina , Fier

TIGUAN 2.0 NAFT 2015 FULL OPSION

13 890 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 Makina , Fier

S 550 4MATIC 2016 MEGA FULL OPSION

43 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:06 Makina , Fier

AUDI A6 3.0 BENZIN 2013 SUPERCHARGER FULL OPSION

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:06 Makina , Fier

Ford i ardhur nga Franca ne super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:58 Makina , Fier

MERCEDES ML320

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Makina , Fier

VW PASSAT 2.5 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2013 BEHET 100 % GAZ

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:54 Makina , Fier

KIA K7 2015 3.0 Lpi

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:38 Makina , Fier

ford 1.2 benzin gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:37 Dyqani Makina , Fier

FORD KUGA 2.0 TITANIUM 2011 ZVICRA CH

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:37 Dyqani Makina , Fier

FORD FIESTA 1.6 TITANIUM ZVICRA CH

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:32 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta 5p viti 20091.4 benzin-gas 96cv

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:32 Dyqani Makina , Fier

Ford Kuga 4wD viti 2010 2.0 tdci 163cv

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus sw viti 2010 1.6 tdci 95cv Titanium

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta viti 2009 1.4 tdci

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus 5p viti 2009 1.6 tdci 95cv Titanium

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Fier

Ford S -Max 2.0 tdci 163cv

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Ford EcoSport viti 2015 1.5 tdci 90cv

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta 5p viti 2011 1.4 tdci

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus 5p viti 2007 1.6 tdci Titanium

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

FORD S-MAX 2000 NAFTE

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus viti 2012 1.6 tdci 95cv

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium viti 2011 1.6 tdci 116xv

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium ▫️viti 2012

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Ford Kuga Titanium 4wD 2.0 tdci 163cv

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium viti 2013

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Fier

Ford Ka viti 2009 1.3 cdti

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Fier

Ford S Max Titanium viti 2014 2.0 tdci 163 cv

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Ford Transit viti 2009 2.2 tdci

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione