Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

e clas - Makina Të gjitha në Durrës

Toyota , 10
Audi , 7
BMW , 3
Ford , 3
Mazda , 2
Chrysler , 1
Opel , 1
Seat , 1
Acura , 1
Citroën , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e clas,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj e clas Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:04 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

����Ford C max 1.6 naft 2009����

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:06 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedes E220 diesel viti 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

�� Mecedes Benz A clas Automatik��

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

Benz S Clas 2011 212.000 km

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:09 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Verso-S  ·  Durrës

Toyota Verso

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:50 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Durrës

Okazion C.Elegance Super Makine

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 2.0 nafte

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

E Clas���� Viti 2001 Motorr 220 Diesel Kamje Automatik

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 14:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

E Clas ���� Viti 2010 Motorr 350 Diesel Full panoramik

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 11:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A-clas AUTOMAT

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 14:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Mercedes Benz C-Clas 200 Automat

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 22:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Durrës

shitet ose ndrohet tel 0693039000

3 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 12:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet makine pune !

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 12:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 160  ·  Durrës

MERCEDES B-CLAS 160 BENZIN/GAZ. AUTOMATIKE 2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 16:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

okazion mercedes benz

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Shitet C Class automat

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 21:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

Mercedes Benz A Clas 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

E clas look amerike super full start stop lev 260 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 19:48 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

TOYOTA YARIS AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 09:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Super gjendje

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 22:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

✅ E220 Blueefficency 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 07:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

Okazion

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 16:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

Shitet Ndrrohet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 15:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 14:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 190  ·  Durrës

��Mercedes Benz A-clas Automatik��

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 20:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

C class 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 16:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Durrës

Cmimi okazion

14 700 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 15:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

B clas 180

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 20:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

B clas

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

B clas

3 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 18:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

B clas

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 17:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

shitet e clas 320 motor linj

5 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 11:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

E clas

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 11:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

B clas

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 14:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITUR❇️ E CLAS 350 BENZINE-OKAZIOOON❇️

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 11:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Durrës

OKAZION Range rover���� look 2020

30 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 13:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E class 220 avangarde panorama Germany ����

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 18:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

Mercedez benz

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 14:00 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Durrës

SEAT ALTEA 1.6 BENZIN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 02:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

B class automat

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 08:23 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

audi A8 2012 full

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 22:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

automat b clas

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

shitet b clas automat super gjendje

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

b clas automat super gjendje vetem telf srz

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 10:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

C klas gjendje shum e mir

2 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 10:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

Shitet b clas automat me dogan super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

B clas automat super gjendje

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 13:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

Mecedes benz s clas 320 pa taks lluksi

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e clas | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • e class në kategorinë Makina
  • e class në kategorinë Makina | Audi | S-modele
  • E class në kategorinë Makina | Audi | TT | TT
  • E class në kategorinë Automjete
  • E class në kategorinë Makina | Audi | S5 | S-modele
  • E class në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 280 | E-Class
  • e class në kategorinë Makina | Mitsubishi
  • E class në kategorinë All Category
  • E class në kategorinë Makina | Peugeot | 207
  • e class në kategorinë Makina | Opel | Corsa

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione