Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Korr 00:02 Të tjera  ·  Elbasan

Rekrutimi Urgjent

1 200 EUR

30 Pri 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Super OKAZION URGJENT C Class 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 15:10 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Shitet Urgjent!!! OPEL CORSA

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Mar 20:27 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Elbasan

Shitet urgjent stufa!

22 000 LEK

11 Dhj 19:11 Shtëpi  ·  Elbasan

Kerkoj urgjent shpi me qera

150 200 LEK

Numri i dhomave: 2
12 Sht 08:26 Motorra (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Honda  ·  Innova  ·  Elbasan

urgjent shitet papaq

200 LEK

29 Gush 10:49 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

��!!!!!!...Shitet Urgjent…!!!!!!��

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 07:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Elbasan

OKAZION SHITET URGJENT ❌‼❌‼

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 15:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Elbasan

okazion urgjent ❌❌❌❌❌

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 19:20 Truall/Tokë/Fusha dhe farma  ·  Elbasan

Urgjent shitet toke ne cerrik

30 LEK

06 Shk 01:54 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Elbasan

Urgjent kerkojme 6 persona

14 Dhj 10:45 Truall/Tokë/Fusha dhe farma  ·  Elbasan

Urgjent shitet toke ne cerrik

30 LEK

09 Gush 20:52 Të tjera  ·  Elbasan

Fellne

280 EUR

09 Mar 06:54 Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Elbasan

agjent shitjesh

24 Shk 14:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Okzion Golf5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 14:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Okazion Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 13:49 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

ford focus

950 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 16:33 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Elbasan

Urgjent

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 12:38 Truall/Tokë/Fusha dhe farma  ·  Elbasan

urgjent shitet toke ne cerrik shum lire

30 LEK Çmimi me zbritje

27 Gush 02:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

shitet makina

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 12:37 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Biciklete Kursi Urgjent !!

233 EUR

20 Jan 00:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Shitet urgjent

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 19:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Makina e perdorur vetem nga nji person .

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Gush 18:47 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Elbasan

"Okazion"

2 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Korr 13:12 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Elbasan

Shitet Urgjent

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 17:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Elbasan

Shitettttttttttt urgjent

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 11:45 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

opel astra 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Shk 11:01 Makina  ·  Peugeot  ·  206  ·  Elbasan

Shitet urgjent

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 22:40 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Shitet urgjent 450 euro vetem neser Opel corsa

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Dhj 08:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Shitet Urgjent vetem kete jave

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 13:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Shitet Urgjent

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 17:29 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Elbasan

URGJENT! ....PEZHO 207 BENZINE Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Gush 14:33 Motorra (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Urgjent

200 EUR

Viti: 2020
19 Gush 12:35 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Shitet Ford per arsye emigrimi urgjent

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 12:21 Makina  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Whiter Ford arsye emigrimi urgjent

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 19:43 Truall/Tokë/Fusha dhe farma  ·  Elbasan

Toke 14dylym elb-metalurgji km2,pas servis kadiut

12 600 000 LEK

28 Jan 16:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 19:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Urgjent Shitet vetem 2300 Euro

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 08:45 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Shitet urgjent

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 20:00 Makina  ·  Fiat  ·  Ulysse  ·  Elbasan

Fast Food

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 05:47 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Shiter urgjent

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Urgjent në kategorinë Makina | Audi | Q7
  • Urgjent në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touran
  • Urgjent në kategorinë All Category
  • urgjent* në kategorinë Apartamente
  • Urgjent në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | G-Class
  • urgjent* në kategorinë Apartamente
  • urgjent në kategorinë Shtëpi
  • Urgjent në kategorinë Makina | Land Rover
  • Urgjent në kategorinë Makina
  • Urgjent në kategorinë Shitja me shumicë/Mall

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione