Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nisan - Makina Të gjitha në Vlorë

Nissan , 162
Audi , 4
Toyota , 4
Acura , 1
Chrysler , 1
Citroën , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nisan,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nisan Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:49 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Mundesi Nderrimi *Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:58 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Okazion nissan qashqai

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 14:48 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Vlorë

Nisan micra

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 20:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Vlorë

Vw passat cc 1.8tsi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 12:25 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Shitet Nisan Qashqai 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 17:07 Makina  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Vlorë

Nissan Murano 2.5 Nafte Automat 2011 Gjendje perfekte

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 16:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

C Class W203 220 Nafte 2007 Automat GJENDJE PERFEKTE

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 16:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

GOLF 5 1.9 Nafte GOAL SUPER GJENDJE 3999€

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 15:55 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Vlorë

shitet nisan micra 1.4 benxin 2008

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 11:30 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Vlorë

Nisan micra

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 11:00 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Nisan 1.5 naft 4500 i diskutushem

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 11:28 Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Shitet Nisan Vetshkarkues

9 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 11:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Vlorë

❌OKAZIONN 3600€ i pa disk A Class 2.0 Nafte Automat

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 17:29 Makina  ·  Nissan  ·  Almera  ·  Vlorë

Shitet nisan almera

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 13:45 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Vlorë

Nisan Micra 94000 Km Origjinale

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Shk 14:08 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Vlorë

FREELANDER 2 STD4 2010 AUTOMAT 7200€

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 19:46 Makina  ·  Nissan  ·  Almera  ·  Vlorë

Shitet nisan almera

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 19:50 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Okazion

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 15:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

13.300€ E250 NAFTE VETEM SHITET OKAZION

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Dhj 13:43 Makina  ·  Nissan  ·  Primera  ·  Vlorë

Nisan

2 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 30 AMG  ·  Vlorë

‼️Mercedes C300 4-Matic AMG me paketa 4.3 AMG Line

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 11:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Vlorë

‼️SHITET/NDERROHET‼️ ♣️E Class 280 Nafte ♣️0696807892

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 10:40 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Vlorë

‼️SHITET/NDERROHET‼️ ♣️CHRYSLER 300 C Nafte ♣️0696807892

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 14:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vlorë

��-Mercedes-Benz ML320 Shitet/Nderrohet 8000€

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 17:24 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Vlorë

Nissan Micra

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 21:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Vlorë

Mercedes ML350 cdi Bluetec 2014 21.000€ mundesi nderrimi

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 14:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Vlorë

��❌️SHITET MERCEDES -BENZ CLS ❌️��

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 15:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Vlorë

❌Okazionnn per 24h 4950€ Phaeton 3.0 TDI 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 13:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

�� , ������������ : Mercedes Benz C Class look 2005

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 13:13 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

��AUDI A6 QUATTRO4X4 VITI 2006 3.0 tdi

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 10:15 Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 22:05 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

Audi A6 3.0 TDI Automat look S6 ne super gjendje

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 19:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vlorë

Okazionnn vetem per 2 dite Mercedes benz E class

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 11:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

�� Golf 5 1.9 TDI 3700 €

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 21:06 Makina  ·  Nissan  ·  Patrol  ·  Vlorë

shitet

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 12:55 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Vlorë

Nisan x-trail

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 22:20 Makina  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Vlorë

okazion

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 22:19 Makina  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Vlorë

okazion

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 13:25 Makina  ·  Nissan  ·  PickUp  ·  Vlorë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 20:56 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Nisan

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 23:10 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

NISAN QASHQAI

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 22:55 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Vlorë

Okazion Audi A5 8700€

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 15:15 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Nisan

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 19:08 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Nisan

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 09:49 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Nisan

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 12:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

�� Mercedes Benz W124 250 turbo 1994 i restauruar gjendja 10

5 699 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vlorë

❌MERCEDES Benz ML320 pa taks luksi 10/10 gjendja

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:04 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Vlorë

❌ CITROEN C4 1.6 nafte 2008

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 10:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vlorë

�� Passat 1.9 nafte 2003 manual 6+R DI (kuqe)

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 10:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Vlorë

PHAETON 3.0 nafte full option presidencial

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nisan | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione