Kia Sorento 4X4 dizel -04

Shitet nga: KIA SORENTO 4x4 07 Jan 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Sorento
Shes Kia Sorento 4x4 2500 nafte, ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, Goma te reja te sapo vena,+ ferrota te reja vaj dhe filtra te sapo kryera. sedile meshine klima xhama te zinj origjinal, konsumi 7 litra per 100 km, e tj, per cdo inf, kontaktoni ne nr, 0698327651. flm. mund te ndrrohet me makin me te vogel vetem nafte, me ndrrim cmimi 6000 euro, me kesh cmim tjeter i dikutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim