Mercedez benz 220

Shitet nga: Kristi 29 Maj 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 6 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Malësi e Madhe
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 220
Shitet per arsye emigrimi dhe mos perdorimi ... Eshte gjendje perfekte me sherbime te sapo kryera.. Si vaj filtra etj.. Shum e mbajtur si nga jasht ashtu elle nga brenda ngjyra brenda eshte bluhe .. Kamjo sportive D300 motorri 220 i thjesht makina esht e gatshme per cdo lloj prove ... Kush eshte i intresuar per te bler ni makin klasike dhe te mbajtur tme kontaktoj faleminerit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim