Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 220 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 08:04
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

E 220 Blueefficency Avantgard

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 10:09
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet Benz C Class W204 Viti 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:39
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedez- Benz 220 CDI

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:47 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

Sprinter 313

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Benz 220 evo automat super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

E220

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedes Benz 220 naft Automat.

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedes 2014 naft 220 KM 152 full 16000 euro

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

MERCEDES BENZ. C 2200 NAFTE. AUTOMATIK

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lezhë

OKAZION C CLASS 220 nafte viti 2012 0695407929

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

SHITET E-CLASS 220!

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

E class 220d Coupe

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

SHITET Benz 220 Blutec Viti 2016

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:10 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

����Sprinter 313����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kavajë

benz viti 2013��

11 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

BLEJ GJITHA LLOJET E MAKINAVE

2 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes benz c class

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes benz e class

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vlorë

❌Okazion C clas 2012 ❌

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet c class viti 2014 me 121 mij km orgjinale ,super full

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vlorë

VITO 111 /2009

9 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Japim Makina Me Qera

20 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedes-Benz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

SHITET E-CLASS 220!

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

Shitet C klass avantgarde full option 2.2 automat����

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

40 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kavajë

C klass 203 evo

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet mercedes benz automat

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Mercedes w212 e220

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

C klas

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz 220 CDI AMG Line i Sapo Targuar!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz 220 CDI AMG Line i Sapo Targuar!

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

MERCEDES-BENZ E-CLASS 220 VITI 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

e class w211

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Super gjendje

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

C class

16 900 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Mercedez Benz C Clas 220 nafte

11 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Shitet benz C 220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Okazion C class 220 2011 + ndrrim me Audi A6 A7 A810.500€

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Benc e klas 211

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vlorë

E-Clas 2.2 diesel super full apsion

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

SHITET MERCEDES BENZ 220 C CLASS

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedes Benz E 220 CDI Viti 2011 AUTOMAT

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Mallakastër

W203 MOTORR 220 AUTOMAT VITI 2002 ME LETRA PER 1 VIT KUALID

33 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Benc e klas 211

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Sprinter 220cdi

8 910 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Shitet mercedez benz

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

C klas

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shes mercedes benz 220 2800€

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

SHITET PASSAT CC R-LINE FABRIKE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz GLK 220 ///AMG LINNEVITI 2009 full Pa Dogan

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedes benz automat

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione