Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 220 Të gjitha në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes benz c class

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 20:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes Evo

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 12:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes benz

4 800 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 10:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

E Class 2.2 Naft Automat

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 16:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Okaziooon!!

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Korr 14:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet 2500 lek

2 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 13:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

W204 220 2008

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Korr 09:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

E-klass 220 naft viti 2010

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 22:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Rimorkio

2 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Qer 07:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Sprinter 313

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 00:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedez- Benz 220 CDI

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 15:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Okazio

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 20:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Sprinter 220cdi

11 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 15:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

C clas

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Maj 16:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

C Class

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Maj 15:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

C clas

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Maj 10:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet benz eclass 220 viti 2006 gjendja 10/10

5 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 19:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes Benz W212 220 nafte viti 2012 look amg

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 11:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Sprinter 313

17 500 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 10:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet -2006 Mercedes Benz C220 CDI W203 Diesel Automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 16:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet w203

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 15:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Super Mercedes c220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
13 Maj 19:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet Mercedes-Benz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 18:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet

11 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 19:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

C Clas motorr Evo220 Naft

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 22:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

C clas naft okazion

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 21:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes-benz Glk220

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 14:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet w203 (c class )

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Maj 14:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Vetem shitet

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Maj 10:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Maj 23:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

shitet‼️‼️

4 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Pri 10:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

benz c-class 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 00:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 19:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 23:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Okazion Benz 7300 euro

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 15:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet Mercedes benz 211

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet Mercedes Benz 211

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 13:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet E class 220

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 18:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet C220

11 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 00:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes-Benz C220

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 18:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 12:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet okazion per 3 dite

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Mar 10:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Elegance 2004 mercedes-benz e class

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 07:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

sport edicion

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 21:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet w203 220cdi automat

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 11:12 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Okazion shitet E 2.2 Nafte Cdi top forme motorrike.

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
16 Mar 16:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

E-class 212

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 18:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

SHITET OKAZION

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 16:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

w211

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 11:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

C-class 220 Diesel Viti 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione