Mercedes ML 430 benzin gaz

Shitet nga: Ml 26 Maj 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 310 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 850 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 430
Ml benzin gaz ne gjendje te shkelqyeshme motorrike dhe xhenerike gaz benzin. Sendilje me ngrofje , automat , sediljet lekur ngjyr bezh, disqe amg taksat deri ne shkurt te vitit tjeter.. Impianti gazit londirenzo..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim