Durrës | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | ML-Class

ML 230 , 2
ML 250 , 14
ML 270 , 187
ML 280 , 66
ML 300 , 4
ML 320 , 280
ML 350 , 156
ML 400 , 9
ML 420 , 5
ML 430 , 10
ML 450 , 1
ML 500 , 10
ML 55 AMG , 4
ML 63 AMG , 14

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:59 ,

MB ML350 Bluetec 2012

Historiku i makinës

180 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:25 ,

Mercedez ML320 CDI 4matic full letra per 1 vit 2008

Historiku i makinës

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 ,

shitet ml super full

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:21 ,

ML 320 bluetec

Historiku i makinës

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:20 ,

Shitet Mercedes Benz ML 350 Bluetec

Historiku i makinës

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:48 ,

Mercedes benz

Historiku i makinës

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 ,

Shitet Ml-350 bluetec

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:08 Dyqani ,

ML 320 CDI Sport

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 ,

Ml 320 Benzin/Gaz Super Okazion

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Qer 21:01 ,

Ml 320 BRABUS Benzin+Gaz

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 18:14 ,

Shitet Ml 320 Nafte 2007

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 09:57 ,

Shitet Ml 250 Bluetec 2013 Diesel 4matic full opsione����

Historiku i makinës

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 14:29 ,

Mercedes Benz Ml 350

Historiku i makinës

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 18:06 ,

Mercedes-Benz ML500 benzin/gaz

Historiku i makinës

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 14:33 ,

Mercedes Benz ML-320

Historiku i makinës

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 11:22 Dyqani ,

Mercedes Benz

Historiku i makinës

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 11:21 Dyqani ,

Benz ml viti 2006 !!!OKAZION!!!!

Historiku i makinës

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 11:21 Dyqani ,

Mercedes Benz

Historiku i makinës

12 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 08:06 ,

ML 280 4 MATIC

Historiku i makinës

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 13:00 ,

Ml 350 2013 Full Panoram

Historiku i makinës

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 00:39 ,

Benz ML

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 23:36 ,

Mercedes Benz ML350 Bluetec 2013

Historiku i makinës

20 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 23:35 ,

Mercedes Benz ML350 Bluetec 4Matic

Historiku i makinës

20 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 17:59 ,

ML350 benzin gaz 2010 Full Option.

Historiku i makinës

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 16:52 ,

Mercedes-Benz ML 63 ///AMG

Historiku i makinës

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Qer 20:33 ,

BENZ ML 270 2005 LIMITET EDITION KAMJO AUTOMAT

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 18:59 ,

MERCEDES BENZ ML 320 dizel

Historiku i makinës

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 15:46 ,

Ml 270 Automatike 2003 U SHIT FLM MERRJEP.AL

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 10:18 ,

Mercedes Ml 350 full opsion

Historiku i makinës

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 01:04 ,

Ml 320 benzin gaz

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 19:52 ,

OKAZION SUPER GJENDJE

Historiku i makinës

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 23:22 ,

Mercedes Benz Ml 270 dizel U SHIT FLM MERRJEP.AL

Historiku i makinës

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 16:02 ,

Shitet ML Viti 2006- Motorr 320 Nafte Okazion

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 15:08 ,

Mercedes Benz ML

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 14:58 ,

Benz ML 320 7500€

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 20:01 ,

Mercedes benz ml 350

Historiku i makinës

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 22:12 ,

Ml 320 cdi okazion

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 00:01 ,

OKAZION// ML 500 Benzine-Gaz

Historiku i makinës

5 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Maj 17:24 ,

❌OKAZION❌ Mercedez Benc Ml 280cdi

Historiku i makinës

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 10:29 ,

Okazione

Historiku i makinës

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 16:41 ,

Shitet ML350 Benzin Gaz viti 2010 facelift

Historiku i makinës

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 22:21 ,

Shitet Ml 63 AMG

Historiku i makinës

22 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 15:00 ,

mersedez benz ml 350

Historiku i makinës

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 19:58 ,

ML 350 viti 2014 me 113000 km

Historiku i makinës

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Maj 21:28 ,

Shitet Mercedes Benz ML 270 CDI viti 2002

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Maj 22:51 ,

ML320cdi4matic

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 19:18 ,

Shitet ML super gjendje

Historiku i makinës

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Pri 18:06 ,

Mercedes benc Ml 280 ♦️Okazion ♦️ Disktushem

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione