Publikuar: Shk 02 2023 09:18

Auris 2.2 D-Cat. ACEMOTORS

Publikuar: Shk 02 09:18
Shikime: 124
Toyota - Auris 2.2 D-Cat& - Nafte - Viti 2007 - 164,000 km - Kambio Manual 6+1 -Start/Stop - Sensor parkimi - Ska nevo] per asnje lloj sherbimi Vaj, filtra ferrota para dhe mbrapa te nderruara - Cruise Control / Speed Limiter - Sapo Ardhur nga Gjermania me dogane te paguare Cmimi: 4,900€ i diskutushem 面:0695493719
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
124
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione