Okazion.shitet.ose nderrohet.

3 EUR

Shitet nga: Xeni. 06 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
S 280

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Okazion shitet ose nderrohet mercedez benz s sllon.2.8 benzin+gaz. Automat. Me letra me te gjitha sherbimet e bera me tapiceri mershine ngjyra bezh sensor parkimi kamere mbrapa full opsion timon drruri makina ska te shar por e shesh vetem se esht me timon anglez
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione