Publikuar: Qer 09 2023 07:18

💥Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic💥

EUR

Publikuar: Qer 09 07:18
Shikime: 1
📂AMG styling packet
📂Viti 2012
📂Motorri 2998cc pa takse luksi, behet 100% me gaz
🟢Full Option🟢
📂Kambio Automatike 7G TRONIC
📂Sendilje me ngrohje dhe me memorje Pilot automatik (Tempomat)
📂Disqe 17'me sensor
📂Amortizator Sportiv
📂NAVI i madh
📂Tavan panoram me hapje elektrikw
📂Stopa me pika led
📂Aux,cd,tel, Bluetooth, esp Klima Dixhitale Bi-zonale
📂Sistem muzike HARMAN/KARDON
📂Kamer mbrapa
📂Interiori Lekure
📂Sensor Shiu-Drite.
📂Mbyllje gendrore
📂Xhama te zinj para dhe mbrapa
📂Auto Hold- makina qendron pa levizur ne marsh (D, N dhe R)pa patur nevoje te mbash frenat shkelur
✅Makina eshte me gjendje Perfekte nuk ka nevoi per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri✅
📞+355693962666
💶10.700 Euro(i diskutueshem)
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693962666

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione