Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C-Class Të gjitha në Fier

C 160 , 1
C 180 , 348
C 200 , 643
C 220 , 1699
C 230 , 64
C 240 , 36
C 250 , 134
C 270 , 119
C 280 , 13
C 30 AMG , 16
C 300 , 204
C 32 AMG , 2
C 320 , 20
C 350 , 21
C 36 AMG , 1
C 43 AMG , 1
C 63 AMG , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

MERCEDES BENZ C200 kompresor 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

MERCEDES BENZ C 200. NAFTE. SUPER SUPER

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

SHITET

19 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Shitet Mercedes Benz C300 4MATIC AMG 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:13 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes Benz C-300

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

���� Mercedes Benz C220 CDI AVANTGARDE ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz C220 CDI AMG LINE Night Edition

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz C220 CDI AMG LINE FACELIFT FULL

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:49 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

���� Mercedes-Benz C220 CDI Avantgarde 2009 ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz ����

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 4matic

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Okazion w203✅

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

shitet C 204

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Fier

Shitet ose ndrrohet

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

OKAZJON. c180 Benzin super gjendje 3600 euro

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C 300 Viti 2012 6500 euro

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

���� Mercedes Benz C 220 CDI EVO FULL OPTIONS

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

✅AUTOMAT 220 NAFTE(evo) 2005✅

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

✅C300 AMG LINE 2011✅

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C-Class W203

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

C clas

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

E 300 BENZIN 2013 FULL OPSION

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

❌C 300 Gas-Benzin Panorama❌

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

C 230 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

5 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Fier

Mercedes C 2.5 benzin 2012 ...!!!!

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:26 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C 220 viti 2013

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220 AUTOMATIK ��������

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C Classe 220 Avantgarde ��������

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes C-300 260kuaj 2016

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedes Benz C220 ����

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C220 Automat

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

SHITET BENZ C-CLASS

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes-Benz c300 Panoramic

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

Mercedes C class 230 Kompresor Automat

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C class 220 Evo 2005 Automatik

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

���� Mercedes Benz w204 AUTOMAT C klass C180 Kompresor

68 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Shitet Mercedes-Benz C-class

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C class 3.0 vp 2012..

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C 250 CDI ZVICRA CH

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C220 AVANGARDE ZVICRA CH

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES C KLASE 220 NAFT VITI 2006 ME DOGAN TE PAGUAR

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes C klase 220 Naft AUTOMATIK ME DOGAN TE PAGUAR

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

MERCEDES C KLASE 200 NAFT VITI 2006

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedes C klase 200 Naft AUTOMATIK 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

Mercedes C Klase 180 Benzin Ardhur nga Gjermania

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedes w204 manual avangard i sapo ardhur ���� me dogan

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedes c200 kompressor benzin gas viti 2009

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione