Publikuar: Sht 13 2021 01:46

Mercedez benz c clas 220 automat 2003

EUR

Publikuar: Sht 13 01:46
Shikime: 18
Shitet c clas 220 kamjo automatike nafte makina eshte ne gjendje shum te mire gjenerike dhe motorrike ska nevoj per asgje.Me letra deri je dhjetore goma 70% te reja shum e mbajtur dhe nga ana estetike e perdorur vetem nga 1 person
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
18
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688808888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione