Shitet ose nderrohet Honda Loga 1999

600 EUR

Shitet nga: taf 01 Dhj 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Honda
Modeli
Logo
vetura eshte e ardhur nga CH 1.3 benzin motorr shum perfekt dhe hargjime te vogla posedon klima Ac airbag hidraulik etj bejm edhe nderrime +37745713714
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione