Njoftimet e kompanisë Publikuar: Shk 06 2022 09:42

Legjenda e motorit diesel Detroit USA ne shitje

Publikuar: Shk 06 09:42
Shikime: 10
Shitet Ford Excursion, 7.3L diesel mbreti i motorit Detroit, USA. Eshte ne gjendje sikur
ka dale sot nga shourumi. Ne motor the ne transmesion ju jap gatanci deri 5 vjet. Bojen ja kam vene vete ne USA eshte boje qe vetem me gur zmeril del nqs doni tja hiqni . Bojen ja kam vene per qefin tim sepse plani ishte per ta mbajtur por mosha ime nuk i pershtatet ketij mjeti. Kurre nuk ka pane aksident qofte dhe nje gervishtje me te vogel. Te interesuarit te me kontaktojne tju jap numurin e shasise me ane te se ciles mund ta vertetoni gjithe historikun e kesaj maqime. Kurre nuk ka pare debore dhe kripe ne jeten e saj. ska as edhe nje pike ndryshku ne trupin e saj. Ndoshta do te me ndryshket ne garazh sepse duhet me e perdor. FLM per interesimin.
Përshkrimi i linkut

"AMERICAN SHOP"

-Makina dhe motocikleta
-Pajisje per shtypin. mjetet televizive ose degjuese, kamera te te gjitha llojeve (kamera filmi dhe elektronike)
-Aparate per transmetimin, incizimin ose riprodhimin e zerit ose te imazhit (manjetofon edhe video regjistrues dhe video riprodhues, mikrofone, konsole per perzierje, bokse zeri)
-Pajisje ndricuese (Prozhektore, konvertues, mbajtese treke mbeshe).
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga e Kavajes, prane Spitalit Gjerman Tregoje në hartë

0674154434

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

-Makina dhe motocikleta
-Pajisje per shtypin. mjetet televizive ose degjuese, kamera te te gjitha llojeve (kamera filmi dhe elektronike)
-Aparate per transmetimin, incizimin ose riprodhimin e zerit ose te imazhit (manjetofon edhe video regjistrues dhe video riprodhues, mikrofone, konsole per perzierje, bokse zeri)
-Pajisje ndricuese (Prozhektore, konvertues, mbajtese treke mbeshe).
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674154434

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione