"AMERICAN SHOP"

-Makina dhe motocikleta
-Pajisje per shtypin. mjetet televizive ose degjuese, kamera te te gjitha llojeve (kamera filmi dhe elektronike)
-Aparate per transmetimin, incizimin ose riprodhimin e zerit ose te imazhit (manjetofon edhe video regjistrues dhe video riprodhues, mikrofone, konsole per perzierje, bokse zeri)
-Pajisje ndricuese (Prozhektore, konvertues, mbajtese treke mbeshe).

Rruga e Kavajes, prane Spitalit Gjerman

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-17 nga 17
27 Dhj 12:49

Audi Q7 3.0 L

20 000 EUR

07 Dhj 23:20

Audi Q7

01 Nën 09:59

Q7 Audi

19 000 EUR

06 Shk 09:43

Mercedes Benz 420SEL

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione