Publikuar: Nën 03 2022 08:02

Fiat Bravo 1.9 viti 2008

EUR

Publikuar: Nën 03 08:02
Shikime: 94
Mjeti eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera, taksat deri me fund te korrikut 2023 si dhe kolaudimi deri ne 2024.
Cmimi eshte 3000 Euro i padiskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
94
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698764636

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione