Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Të gjitha në Durrës

124 , 9
126 , 7
131 , 3
500 , 72
500C , 12
500L , 9
500X , 5
Barchetta , 5
Brava , 20
Bravo , 281
Coupe , 7
Croma , 74
Doblo , 121
Ducato , 48
Fiorino , 23
Freemont , 3
Grande Punto , 312
Idea , 37
Linea , 1
Marea , 24
Multipla , 36
Palio , 9
Panda , 279
Punto , 774
Punto Evo , 64
Qubo , 13
Scudo , 22
Sedici , 17
Seicento , 132
Stilo , 91
Strada , 1
Tempra , 2
Tipo , 4
Ulysse , 17
Uno , 2
X 1/9 , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:07 Dyqani Makina , Durrës

����FIAT PANDA 4x4 MANUAL KM 108 ME GARANCI����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:37
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Fiat Panda 1.3 Nafte 4x4 Viti 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:02
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Fiat panda

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:22 Makina , Durrës

Fiat Grande Punto 1.4 Benzin-Gas Viti 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 Makina , Durrës

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte Viti 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:53 Makina , Durrës

Fiat Punto 1.3 Nafte Viti 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Makina , Durrës

SHITET FIAT CROMA 2.4 NAFTE

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Makina , Durrës

SHITET FIAT 500 VITI 2015 AUTOMATIK 1.4 BENZIN

5 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:48 Makina , Durrës

PANDA 4X4 NAFTE 1.3 VITI 2012

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:21 Makina , Durrës

Shitet Fiat Grande Punto 1.3 Multijet EVO,2011, Start-stop

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:52 Makina , Durrës

FIAT 124 PININFARINA 1984 KABRIOLET

15 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:31 Makina , Durrës

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:38 Makina , Durrës

Fiat Bravo 1.4 Benzin-Gaz‼️

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Dyqani Makina , Durrës

FIAT BRAVO NAFTE 1.6 VITI 2009 MANUALE 6+R ME DOGANE NE SUPE

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:37 Dyqani Makina , Durrës

FIAT KROMA AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2008 ME DOGANE TE PAGUAR

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:54 Makina , Durrës

viti 2008 0682007055

1 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:42 Makina , Durrës

Shitet Fiat Punto Evo

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:35 Makina , Durrës

FIAT BRAVO 1.6 NAFTE, VITI 2010, KAMBIO AUTOMATIKE

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 Makina , Durrës

Karrotrec fiat iveco .

8 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:18 Makina , Durrës

Shitet furgon fiat scud 2010

5 899 EUR

Dje 17:13 Dyqani Makina , Durrës

Fiat Bravo-1.6 nafte-2010-automatike

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:37 Makina , Durrës

Shitet okazion

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:48 Dyqani Makina , Durrës

����FIAT IDEA 1.3 DIESEL AUTOMAT KM 149 MIJE����

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 20:08 Makina , Durrës

Fiat grande punto

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 18:35 Makina , Durrës

Shes

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 18:35 Makina , Durrës

Shes

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 18:15 Makina , Durrës

Shes

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Mar 17:57 Makina , Durrës

��Super gjendje.dhe ekonomike.��

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 12:37 Makina , Durrës

FIAT PANDA, VITI 2005, MANUALE, MOTORR 1.1 BENZIN

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 12:27 Makina , Durrës

SHITET FIAT BRAVO 1.6 Multijet Diesel 12/2008

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:17 Makina , Durrës

Fiat Grande Punto Viti 2006 Motorr 1.3 Diesel Marsha 6+R

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 08:19 Makina , Durrës

Fiat Punto

3 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 19:37 Makina , Durrës

Shes

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Mar 19:24 Makina , Durrës

Shes

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 19:02 Makina , Durrës

Shes

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 13:30 Makina , Durrës

Fiat Croma 1.9 M.Jet 8 valvula

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 00:29 Makina , Durrës

Shes

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 00:25 Makina , Durrës

Shes

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 00:25 Makina , Durrës

Shes

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Mar 00:25 Makina , Durrës

Shes

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 00:22 Makina , Durrës

Okazioooon

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 00:19 Makina , Durrës

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 13:54 Makina , Durrës

OKAZION FIAT BRAVO MOTORR 1.9 NAFTE VITI 2008 DOGANA PAGUAR

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 13:05 Makina , Durrës

Fiat Bravo

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 19:34 Makina , Durrës

Shes

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Mar 19:15 Makina , Durrës

Shes

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 18:18 Makina , Durrës

Shes

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Mar 20:13 Makina , Durrës

Shes

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Mar 16:29 Makina , Durrës

Fiat Bravo//automat//benzinegaz

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 07:27 Dyqani Makina , Durrës

����FIAT PANDA 1.3 DIESEL 4x4 VITI 2013����

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione