Publikuar: Shk 14 2022 08:59

BMW 320d motor 2 nafte automat shum ekonom

EUR

Publikuar: Shk 14 08:59
Shikime: 3
Shitet bmw me letra deri ne 2023 kualidim deri 2024. Makina asht ne super gjendje dhe sherbime te bera ne koh shitet sepse. Kam makin tjeter. Qmimi okazion 3700€
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0677416094

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione