Publikuar: Tet 17 2019 05:59

Audi A5 !! 2.7 Tdi !! Coupe !! Vp 2008 !! Automat

EUR

Publikuar: Tet 17 05:59
Shikime: 6
AUDI A5 2.7 TDI (Naft) COPE VP 2008 Dispono Liber Sherbimesh Krom Line Fener Bi Xenon dhe Led Drita Mjergulle Sinjale te Pasqyrat Disqe alumin 19 me Goma 100 % te Rea Kompjuter Bordi Pilot Automatik Navi DVD Mp3 Aux Sendile S-LINE + ngrofje + ftofje + fryrje + cfryrje e tje. 10000€ Cel, 068 30 12 901
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683012901

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione