VW GOLF 4 1.9 T-DI E KUQE 2002 SPORT

3 100 EUR

Shitet nga: Golf 11 Sht 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Peqin
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
VW GOLF 4 T-(DI) E KUQE, VITI 2002, KAMBIO MANUALE 6+1 MARSHE, ESP, KLIMA BIZONALE,
LETRA TE PAGUARA DERI NE JANAR 2019, DISQE SPORTIVE 17'' , MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE XHENERIKE DHE VIZUALE, SHUM E SHPEJTE.
CMIMI I DISKUTUESHEM.
Leaflet
Në fillim