Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Peqin

Acura , 3
Alpina , 3
Audi , 73
BMW , 36
Buick , 1
Chevrolet , 5
Chrysler , 10
Citroën , 4
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 2
Fiat , 41
Ford , 70
Honda , 1
Hyundai , 9
Jeep , 9
Kia , 3
Lancia , 3
Mazda , 1
MG , 1
MINI , 1
Mitsubishi , 11
Nissan , 31
Opel , 31
Peugeot , 10
Porsche , 5
Renault , 35
Rover , 3
Saab , 2
Seat , 2
Smart , 5
Ssangyong , 5
Subaru , 1
Suzuki , 1
Toyota , 11
Volvo , 7

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Peqin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:06 Makina , Peqin

Audi A6 Metalizato

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 11:19 Makina , Peqin

Okaziooon

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 17:59 Makina , Peqin

SHITET 4x4 Mazda BT 50

1 234 567 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 13:41 Makina , Peqin

pjes per e class w211

400 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 00:42 Makina , Peqin

Ford Everest

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 15:08 Makina , Peqin

okazion Audi a3 full opsion

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 09:57 Makina , Peqin

������OKAZJON������

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 14:04 Makina , Peqin

shitet - nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 23:28 Makina , Peqin

Ford Fiesta

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 13:48 Makina , Peqin

Golf 5 1.9 tdi

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 20:47 Makina , Peqin

Shitet okazion

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 20:06 Makina , Peqin

Shitet polo super

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:35 Makina , Peqin

Shitet Mercedes Benz W203

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 17:18 Makina , Peqin

Ford fiesta 1.4 nafte 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 10:53 Makina , Peqin

ford fiesta 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 10:32 Makina , Peqin

Audi A4 Benzin Gaz

4 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 00:26 Makina , Peqin

Shitet Audi A6 3.0 Automat !!!

5 500 EUR Çmimi me zbritje

25 Mar 10:09 Makina , Peqin

Golf 5 super gjendje

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 13:05 Makina , Peqin

Shitet BMW 730 Serie 7 Lungo . 3.0 Nafte viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 15:11 Makina , Peqin

Mecedes benz 4200 $ euro

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 08:41 Makina , Peqin

Audi a4 2009 2.0 naft

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 18:57 Makina , Peqin

E clas 280

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 11:45 Makina , Peqin

Okazin

4 800 EUR Çmimi me zbritje

15 Shk 22:25 Makina , Peqin

Ford C Max

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 17:57 Makina , Peqin

opel astra

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 14:14 Makina , Peqin

Okazion Fiat Ducato

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 17:38 Makina , Peqin

Shitet ndrrohet me makin pa letra benz 190

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 14:02 Makina , Peqin

Shitet e class 220 nafte

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 23:08 Makina , Peqin

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 17:51 Makina , Peqin

Okazion ndrrohet shitet

1 780 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 13:20 Makina , Peqin

Shitet ose ndrrohet

1 780 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 20:25 Makina , Peqin

A Class

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 18:14 Makina , Peqin

Mercedes Benz A Class

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 22:46 Makina , Peqin

Whattsup -0676204674

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 13:20 Makina , Peqin

Shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 11:37 Makina , Peqin

Shitet

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 20:17 Makina , Peqin

Opel astra h 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 19:18 Makina , Peqin

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 21:45 Makina , Peqin

Mercedes-Benz 200

16 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Jan 19:14 Makina , Peqin

Mercedes Benz c220

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 00:21 Makina , Peqin

Mitsubishi 4x4

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 12:45 Makina , Peqin

Opel astra

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 03:35 Makina , Peqin

SHITET CADDY VW

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 14:07 Makina , Peqin

Ford focus

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 18:23 Makina , Peqin

Vetëm shitet

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Dhj 12:47 Makina , Peqin

Shitet makina

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Dhj 02:18 Makina , Peqin

Renault megane

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 13:12 Makina , Peqin

benz

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Dhj 16:33 Makina , Peqin

Ford focus

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:22 Makina , Peqin

Makinë vw

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione