Seat Altea 1.9 nafte Super Gjendje!

Shitet nga: Julian 27 Sht 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Motorr i thjeshte ekonomik dhe e shpejte cdo gje ne rregull gjendje super . Shitet dhe Nderrohet 1 vit ne shqiperi e ardhur nga Zvicra nuk esht makin tregu
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim