nissan micra

3 500 EUR

Shitet nga: MD 20 Nën 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Micra
nissan micra 1.5 nafte (3.8)litra ne 100 km..
makina ka 110 mij km t sajat origjinale e perdorur nga nj individ esht bler nga fabrika ne gjermani dhe esht perdorur vetem nga 1 dor..
makina esht shum ekonomike dhe ne gjendje shum t mire 10/10
per me shum informacione kontaktoni ne
:0696294904
MD
  Online
0696294904
Në fillim