Nisan micra 1.2 Benzine

2 500 EUR

Shitet nga: Nissan 01 Dhj 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Micra
Viti i prodhimit 2003
Ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike , 186 mije KM , Kambio Manuale , Me clima , Me letra , Ska nevoj per asnje sherbim ,
Motorri behet 100% me gaz .
Cmimi : 2500 euro , i diskutushem
Tel : 0696386177
Nissan
0696386177

WhatsApp:
0696386177
Leaflet
Në fillim