Shitet mercedes sprinter 208 d 3.2 miljon

3 200 LEK

Shitet nga: Sprinter 02 Gush 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Krujë
Struktura e veturës
Minivan
Shitet furgoni mercedes 208 d.
Viti 1996.
Furgoni esht ne gjendje te rregullt pune dhe me dokumentacion te rregullt .
Cmimi:3.2 miljon lek
Leaflet
Në fillim