Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 551
Aixam , 158
Alfa Romeo , 3652
Alpina , 84
Artega , 47
Audi , 38853
BAIC , 43
Bentley , 67
BMW , 27675
Brilliance , 13
Bugatti , 39
Buick , 35
Cadillac , 201
Chevrolet , 1492
Chrysler , 1095
Citroën , 6635
Corvette , 28
Dacia , 233
Daewoo , 480
Daihatsu , 363
DeTomaso , 4
Dodge , 377
Ferrari , 49
Fiat , 16873
Ford , 40151
GMC , 82
Great Wall , 67
Grecav , 12
Honda , 1157
Hummer , 147
Hyundai , 3786
Infiniti , 87
Isuzu , 139
Jaguar , 1219
Jeep , 1814
Kia , 1576
Koenigsegg , 12
KTM , 33
Lada , 22
Lancia , 2117
Land Rover , 6605
Landwind , 7
Lexus , 122
Lifan , 19
Ligier , 7
Lincoln , 123
Lotus , 7
Maserati , 87
Maybach , 12
Mazda , 1637
Mercedes-Benz , 142157
MG , 89
MINI , 1660
Mitsubishi , 3406
Morgan , 6
Nissan , 6533
NSU , 8
Opel , 21979
Peugeot , 9404
Piaggio , 119
Plymouth , 2
Pontiac , 12
Porsche , 1867
Proton , 6
Renault , 12648
Rover , 645
Saab , 367
Seat , 4225
Škoda , 2345
Smart , 6489
Spyker , 3
Ssangyong , 472
Subaru , 161
Suzuki , 1276
Talbot , 3
Tata , 127
Tesla , 27
Toyota , 14768
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 27
UAZ , 8
VW Volkswagen , 78684
Volvo , 3894
Wartburg , 8
Wiesmann , 11
Yugo , 37
Zastava , 33

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 10:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Ford Kuga 2.0 TDCi Titanium

8 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes S63 AMG ����

65 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:00
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 6 2009 Automat 1.4 benzin

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
28 Sht 10:43
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA LAND CRUISER PRADO 2021. 33 MIJE KM

65 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:25
Linku:
Makina , Shkodër

SHITET BMW X5 3.5D XDrive 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 17:43 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:43 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:43 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:43 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 FULL OPTIONS ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:43 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ME 7 VENDE ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:43 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:43 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:43 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:42 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:42 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:42 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:42 Makina , Vlorë

Mercedes Evo 11/2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz E class 2014

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:42 Makina , Durrës

Range Rover Evoque 2.0 Panorama Okazion -12

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 14500 euro

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 17:42 Makina , Tiranë

Golf 7 viti 2013 full option,automat, 2.0 TDI,navi,13000 eur

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Sot 17:42 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2014panoramik, 1.6 nafte,automat, 14500 euro

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:42 Makina , Tiranë

A6 35 . Motorr 2.0 nafte Full LED

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:42 Makina , Tiranë

����Auris Hybrid ����

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 17:42 Makina , Durrës

BMW SERIA 5 F10 520 NAFTE OKAZION

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 Dyqani Makina , Durrës

2013 VW VOLKSWAGEN PASSAT TDI NAFTE ��SEL FULL��

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 17:42 Makina , Korçë

Mercedes C 280 4 matic Avandgarde Zvicra (100% gas)

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

Bmw 535 Diesel

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:42 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 - INDIVIDUAL - SUPER I VECANTE

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:41 Makina , Tiranë

Shiten Disqe Benzi 17 "

250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 17:41 Makina , Tiranë

Bmw X5 3.0D 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:41 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte Manual 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:41 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:41 Makina , Vlorë

Toyota Yaris Diesel 1.4. Me 6+1 Marsha

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:41 Makina , Durrës

Makine me rimorkio

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:41 Makina , Tiranë

Passat CC 2016 full option, automat, 2.0 TDI,navi, 14500 €

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 17:41 Makina , Tiranë

♦️♦️♦️Turan Fantastik Automat♦️♦️♦️

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 17:41 Makina , Tiranë

SHITET BMW X3 VITI 2013

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:41 Makina , Tiranë

SHITET VOLKSWAGEN TIGUAN 2011

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:41 Makina , Kukës

Skoda Octavia 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:41 Dyqani Makina , Durrës

2010 Volvo XC60 T6 R-Design

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 17:41
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2016 Mercedes Benz GLE 350d ��FULL OPTIONS��

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:41 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:41 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:40 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Verso

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:40 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:40 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:40 Makina , Shkodër

Shitet golf 4 1.9 naft tdi ose ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 17:40 Makina , Tiranë

Mercedez -Benz

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:40 Makina , Durrës

����Toyota urban cruser 1:4 nafte ����

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:40 Makina , Tiranë

6800 Euro !!!Meredes Benz Avangrde *2010* C220 Cdi Full

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:40 Makina , Berat

Audi A6 Benzin Gas

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:40 Makina , Vlorë

Mercedes Evo nafte viti 11/ 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:39 Makina , Tiranë

CADDY Viti Prodhimit Fund 2011 1.6 DIESEL 212.000 KM

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 Makina , Tiranë

Porsche Macan S

36 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione