Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Krujë

A-Class , 89
B-Class , 43
C-Class , 564
CE-Class , 1
CL-Class , 4
CLK-Class , 18
CLS-Class , 20
E-Class , 256
GL-Class , 5
GLA-Class , 2
GLE-Class , 2
GLK-Class , 3
ML-Class , 45
R-Class , 5
S-Class , 16
SL-Class , 1
SLK-Class , 3
V-Class , 6
190 , 43
200 , 93
220 , 252
230 , 1
240 , 35
250 , 46
270 , 62
280 , 10
300 , 13
320 , 72
350 , 13
400 , 3
416 , 5
600 , 1
Vario , 4
Viano , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:56 Makina , Krujë

E350 2011 FULL OPSION

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 18:36 Makina , Krujë

Mercedez ML 63 Benzin Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:39 Makina , Krujë

Mercedes R350 CDI 4-MATIC BLUETEC 2012 Full

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 21:13 Makina , Krujë

❌Super Okazion A class AUTOMAT❌

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 18:18 Makina , Krujë

❌C class 220 nafte OKAZION❌

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 18:18 Makina , Krujë

C class w204 220 Automat

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 10:30 Makina , Krujë

S350

12 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Dhj 10:54 Makina , Krujë

W211

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Dhj 22:58 Makina , Krujë

Shitet per arsye mos perdorimi

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 06:01 Makina , Krujë

❌A class 180 Naft AUTOMAT ❌

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 16:45 Makina , Krujë

centalin cels buk kuadri blokus timoni 202 1999 bemzine

150 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 00:30 Makina , Krujë

Mercedes Benz E 220

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 00:22 Makina , Krujë

Mercedes Benz E 220

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 23:46 Makina , Krujë

Mercedes benz E220. Dizel

24 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 16:22 Makina , Krujë

Mercedes-Benz C220 CDI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 14:33 Makina , Krujë

Kërkoj makine deri 2500 euro nafte 2004 +

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Nën 11:51 Makina , Krujë

��Okazion��+355695127057

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 06:03 Makina , Krujë

Cklas

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Nën 15:23 Makina , Krujë

Mercedes Benz GLK 250

11 500 EUR Çmimi me zbritje

15 Nën 09:19 Makina , Krujë

B200 CDI AUTOMAT 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
12 Nën 14:51 Makina , Krujë

W204 220 cdi

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Nën 16:53 Makina , Krujë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 15:51 Makina , Krujë

Okazion shitet cklas 220 .viti 2005 .kamjo AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 09:00 Makina , Krujë

Ml 270

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 18:30 Makina , Krujë

Mercedes benz w202 220 cdi

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Nën 16:51 Makina , Krujë

aaa

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Nën 15:06 Makina , Krujë

Shitet karrotreci iveco 0682055999

18 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Nën 14:57 Makina , Krujë

MERCEDES E350 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 05:42 Makina , Krujë

Mercedes benc 204

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 12:01 Makina , Krujë

Shitet per arsye emigrimi

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Tet 09:21 Makina , Krujë

Shitet benz w124

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Tet 22:34 Makina , Krujë

SHITET

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 15:11 Makina , Krujë

Shitet cmimi 3200 euro

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 15:03 Makina , Krujë

Shitet cmimi 7500 euro

7 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 08:53 Makina , Krujë

❌OKAZION ❌ GLK 220 CDI 4Matic

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 08:57 Makina , Krujë

ML 280 diesel

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Tet 21:16 Makina , Krujë

Mercedes Benz A200 Benzine Automat 2005 (3.500 euro)

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 04:12 Makina , Krujë

Mercedes benz

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 13:03 Makina , Krujë

C Class 1.8 benzin+gaz

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Tet 20:35 Makina , Krujë

C Class 180 Benzin-Gaz

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Tet 20:13 Makina , Krujë

c class 1.8 kompresor

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 21:14 Makina , Krujë

shitet E clas 220 cdi 2010

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 18:38 Makina , Krujë

Cklas

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 12:55 Makina , Krujë

ML 350 bluetec

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 13:31 Makina , Krujë

Shitet cmimi 3700 euro

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 12:48 Makina , Krujë

Mercedes benz c220 cdi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 18:53 Makina , Krujë

MERCEDES BENZ C1.8 BENZIN-GAZ

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 14:48 Makina , Krujë

shitet cmimi 2400 euro

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Sht 23:25 Makina , Krujë

����SHITET MB SPRINTER 313 220CDI����

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 19:38 Makina , Krujë

Fushkruje

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione