Mercedes Benz

10 000 EUR

Shitet nga: Joni 26 Gush 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 420
Shitet/(Nderrohet me kategori me te vogel makine) mercedes-benz S420
ne gjendje te mire motorrike, xhenerike dhe estetike.
Në fillim