Shitet ml benzin gaz

2 500 EUR

Shitet nga: Ml 17 Nën 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
ML 430
Benzin gaz . Impianti landirenzo .. Ne gjendje jashtzakonisht te mire xhenerike dhe motorrike .4 gomat e ndrume. Siguracioni i prem taksat pa pagujt . Per me shum info tel.
Leaflet
Në fillim