Mercedes ML 250 dizel

20 000 EUR

Shitet nga: Agustin 22 Dhj 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 250
Shitet ML 250 Diesel Blumatic. 4. Makina super gjendje gjith sherbimet e bera me liber sherbimi. Shume e paster si jashte dhe brenda. ska fjele.
goma dimri dhe vere me disqe. Euro 6
Makina eshte ne Gjermani nese e merret nga personi eshte 20000 mije euro. nese e sjell ne shqiperi ka cmim tjeter. Makina ka 206 000 mije klm.
Leaflet
Në fillim