Okazion

5 000 EUR

Shitet nga: Erioni 06 Pri 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 320
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike sherbimet e bera te gjitha. Letrat deri ne dhjetor. Shitet per arsye emigrimi 5000 eri i diskutushem
Leaflet
Në fillim