Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz E-Class Të gjitha në Durrës

E 200 , 335
E 220 , 1222
E 230 , 2
E 240 , 45
E 250 , 259
E 260 , 2
E 270 , 663
E 280 , 345
E 290 , 7
E 300 , 79
E 320 , 482
E 350 , 408
E 400 , 4
E 420 , 1
E 430 , 5
E 50 , 2
E 500 , 24
E 55 AMG , 29
E 63 AMG , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 19:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

Okazion!! Mercedes Benz E250 Nafte Super Gjendje!!

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
24 Maj 20:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC ⁣

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz E350 Diesel ⁣

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 20:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz E-class 350 Diesel

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC ⁣

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

E250 4-Matic Amg Line

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E Class 220 Cdi

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz E350 Diesel ⁣

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

Mercedes benz E 350

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedez E220 naft Automat 2011 letra 1 vit

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ E-220 BLUETEC VITI 2015 AUTOMAT 9G

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedez E220 naft Automat 2009 letra 1 vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedez E220 Automatike 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Durrës

e class 200 nafte

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

E CLASS 350 4 MATIC

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Okazionnnn 4900€ me dogan

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Durrës

Mercedes E320 cdi Evo 180 mij kilometra

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedes E 220 diesel

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

��220 CDI��

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

SHITET E CLAS 220 CDI AUTOMAT AVANGARDE VITI 2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Durrës

Mercedes-Benz Evo 320 Avantgard

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Durrës

EVO Limited Business Edition

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

❗️❗️Shitet Mercedes Viti 2015 ❗️❗️

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

Mercedes-Benz E350 AMG LINE

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 13:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

Mercedes Benz E Full Option 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES BENZ EVO OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:11 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES BENZ E220 OKAZION

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Shitet E Class w211 Automat i sapo ardhur nga Gjermania

5 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Shitet E Class w211 viti 2006 i sapo ardh nga Gjermania ����

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Shitet E Class w211 ������������

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Durrës

Shitet E Class w211 Gaz-Benzin i sapo ardhur nga Gjermania

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Durrës

Mercedes Benz E550 Amg

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

E Clas ���� Viti 2010 Motorr 350 Diesel Full panoramik

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedes E220cdi automatik

56 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

Mercedes Benz E350 bluetec - AMG Look 2014

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedes Benz E-Class 220 2013

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedes E220cdi automatik

55 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:33 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET MERCEDES BENZ w212 E CLASS E350 212 AMG PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Durrës

Mercedes benz E320 Super full

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Durrës

EVO Limited Business Edition

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

Mercedes Benz E class 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedes-Benz W212 E 220 CDI ///BLUETEC

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E KLAS EVO 280 CDI

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

E class 350 Nafte 2012 Full Option

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Durrës

E class 200 cdi 2007 automatik

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

OKAZION E CLASS 250

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E klas

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

����Mercedes Benz E klas 250 viti 2010����

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

E CLASS 350 benzin gaz

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

�� Mercedes Benz

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 23:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

E250d Amg Line

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione