evo 2008

9 500 EUR

Shitet nga: ladi 03 Pri 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 230
makina esht ne gjendje perfekte makines nuk i mungon as gje makina esht super e mbajtur po ta shikoni nga afer do ta besoni makines jan nderrua vaj filtra +vaj kamjos me goma te reja 9500 eu e diskutushme nderrohet dhe me makin me te vogel
Leaflet
Në fillim