E-220 Elegance

6 900 EUR

Shitet nga: Mercedes-Benz 13 Sht 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 220
Shitet Mercedes-Benz Viti 2004 E-220 Automatike Elegance Full-Option, makina eshte ne gjendje perfekte motorrike si dhe xhenerike,sherbime te bera jasht vendit goma te reja te sapovena, e targuar me letra te prera...Cmimi 6.900 Euro.
Mercedes-Benz
0693641007
Leaflet
Në fillim