Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz E-Class Të gjitha në Tiranë

E 200 , 1766
E 220 , 4557
E 230 , 18
E 240 , 183
E 250 , 950
E 260 , 28
E 270 , 2005
E 280 , 1036
E 290 , 50
E 300 , 292
E 320 , 1217
E 350 , 1027
E 36 AMG , 3
E 400 , 13
E 420 , 8
E 430 , 20
E 500 , 24
E 55 AMG , 64
E 63 AMG , 40

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E220

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 12:17
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

SUPER OKAZION E CLASS 2017 220D

22 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E220 CDI

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Shitet E250 4Matic

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E220 CDI

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES E 250 CDI 2012 GERMANY ���� DOKUMENTA Ok

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES EVO 2008 ME DOGAN TE PAGUAR

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Tiranë

2010 MERCEDES BENZ E550

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 998 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E250 CDI 4Matic

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Shitet E250 4Matic

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Shitet E350 AMG Line 4 Matic

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedes-Benz E350

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E350 Bluetec 4Matic

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E220 CDI

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz EVO 320 CDI 7G super full 2007

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E220 CDI

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E220 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2015 - Mercedes-Benz E220 Bluetec

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E220

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

2016 - Mercedes-Benz E220d

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2011 Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Mercedes-Benz E-class 250 cdi 4-matic

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:30 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 63 AMG  ·  Tiranë

2010 - Mercedes-Benz E63 AMG

19 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E220

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Tiranë

Shitet Benz E300 ///AMG 2017

25 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E250 ( 4 matic )

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercdes E klas 212 AVANTGARDE

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E class 220d 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ EVO 200 NAFT VITI 2008 AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Blej makina okazion

1 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz E320 EVO

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz E 250 CDI Bluefficency

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

E Klass 200-Benzine 2005 ELEGANCA Automat����

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E CLASS 2014 LOOK AMG - 121.000 KM

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class 220 Nafte

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

mercedes benz

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz E 220 CDI BLUE EFICIENCY AVANTGARDE DESIGNO-14

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedes E350 4Matic 2012 !!

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Mecedez cupe benzin -gaz

2 700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz E350 Avangard

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class 220 Nafte

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:12 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC MUNDESI NDERRIMI

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:34 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ E220

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHITET E350 AMG ���� BUSSINES EDITION ���� FULL OPTIONS

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ EVO

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:13 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

OKAZION BENZ E-CLASS

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:10 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

OKAZION BENZ E-CLASS

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ E220

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:05 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E220 CDI AMG - LINE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione