Mercedez benz e klas 220

3 750 EUR

Shitet nga: Ladi dajlani 24 Mar 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 16 860 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
Makina esht e importuar nga gjermania dhe me kilomera te vetat liber sherbimi makina esht shum ne gjendie xhenerike dhe motorike fuksinojn xhdo gje ne regulll dhe makina ne qoftese nuk kalon kolidimin mbajm pergjejsi esht perdorur na nje zonj ne gjermani dogana esht e prer direkt per targim per pytjet kini nm tel.06991622055 ekstra drita ksena frufje serdileje dhe ngrofie lare feneresh disqe alumini me kontroll te timoni pilot atotomati
Ladi dajlani
00355699162055
Leaflet
Në fillim