Mercedes Benz e200

2 999 EUR

Shitet nga: Diti 01 Pri 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
E 200
Shes Mercedes Benz E 200 vit prodhimi 2001 ne gjendje optike dhe teknike shum te mir per 2.999 Euro me dogane te Paguar ne kontent nr 0696206929
Diti
Leaflet
Në fillim