OKAZION! Shitet mercedes-benz cclass kompresor

3 300 EUR

Shitet nga: Daniel 14 Shk 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
CLC 200
Shitet autoveture ne gjendje te mire e llojit mercedes-benz, c klas kompresor viti 2002. Makina eshte ne gjendje te mire, full opsions me sensor parkimi dhe cdo gje elektronike. Letrat te rregullta. Cmimi eshte okazion.
Cel.0683574503.
Leaflet
Në fillim