Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 19
Aixam , 4
Alpina , 6
Artega , 6
Audi , 23
BAIC , 1
Bentley , 4
BMW , 32
Bugatti , 2
Buick , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 2
Citroën , 4
Corvette , 1
DeTomaso , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 3
Ford , 15
GMC , 1
Honda , 32
Hyundai , 13
Jeep , 2
Kia , 3
Lexus , 11
Lincoln , 1
Lotus , 1
Maserati , 1
Maybach , 1
Mazda , 1
MG , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Peugeot , 4
Porsche , 8
Renault , 2
Smart , 2
Tesla , 1
Toyota , 151
TVR , 3
Volvo , 4
Wiesmann , 1
Yugo , 1
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi toyota prius benzin hybrid

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar

Sot 03:32 Makina , Tiranë

Mercedes s clas 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:28 Makina , Tiranë

porsche cayenne S 2015 hibrid nga kanadaja

30 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:27 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.5 Hybrid Automat Zvicra ����

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:25 Dyqani Makina , Kavajë

❌️ SHITUR ❌️

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi toyota prius benzin hybrid

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:26 Makina , Tiranë

Blejme makina te ndryshme per pjese kembimi

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:47 Makina , Tiranë

OKAZION!!! VW Jetta Hybrid

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19 Dyqani Makina , Durrës

Lexus Nx300 -2.5 benzin/hybrid ��

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 23:05 Makina , Durrës

Bmw 520 D/Hybrid

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 10:57 Makina , Lushnjë

����TOYOTA AURIS HYBRID AUTOMAT ZVICRA��

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 09:18 Dyqani Makina , Tiranë

HONDA CIVIC HYBRID

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 08:33 Makina , Tiranë

TOYOTA PRIUS PLUS HYBRID HIBRID HIBRIT

11 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Sht 08:33 Makina , Tiranë

TOYOTA PRIUS 2016/TOOTA PRIUS 2012/FORD MONDEO PLGIN 2015

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Sht 08:32 Makina , Tiranë

PLUG-IN ELECTRIC HYBRID FORD MONDEO. HYBRIT

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 15:54 Makina , Vlorë

Shitet

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
19 Sht 19:42 Makina , Fier

Toyota yaris hibrid

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 17:23 Makina , Tiranë

Toyota prius 1.5 VVT-i (113 Hp) Hybrid e-CVT

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 20:37 Makina , Tiranë

New Panda Hybrid

15 300 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 15:30 Makina , Durrës

Mitsubishi Outlander Plug In Hybrid PHEV 2.0

15 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 22:28 Makina , Tiranë

Toyota Auris beniz+HYBRID

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 18:58 Makina , Tiranë

VW JETTA

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 15:38 Makina , Durrës

LEXUS NX300 HYBRID

25 899 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Sht 14:03 Makina , Tiranë

New Fiat Panda Hybrid

18 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 12:42 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS HYBRID/1.5 BENZINE, VITI 2014, AUTOMATIKE

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Sht 10:07 Makina , Tiranë

Vw jetta hybrid

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Sht 20:25 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS HYBRID, VITI 2018, AUTOMATIKE,MOTORR 1.5 BENZIN

14 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Sht 17:43 Makina , Tiranë

Toyota

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Sht 21:43 Makina , Tiranë

Ky eshte Okazion

5 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Sht 17:45 Makina , Tiranë

GLE350 Naft&Elektrike 2022

77 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Sht 03:47 Makina , Tiranë

okazion x pak dite toyota prius hibrid viti 2011

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 08:13 Makina , Durrës

Shitet volvo xc60 2021

41 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Sht 02:57 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet elektrike

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 03:20 Makina , Durrës

SHITET VW JETTA HYBRID

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

LI L9 super lux EV me range extender per udhetim pa kufizime

58 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Honda civic 28900 usd

28 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

2023 Porsche Cayenne SKU: Mt23-Por-Cay4 Turbo S Hybrid $225

235 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
09 Sht 13:08 Makina , Tiranë

Shitet/Ndrrohet Audi Q5 Hybrid

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 21:05 Makina , Tiranë

TUCSON HYBRID 2021

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Sht 11:03 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Yaris Hibride

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
06 Sht 01:08 Makina , Tiranë

shitet

22 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Sht 16:38 Makina , Tiranë

Shitet

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Sht 23:24 Makina , Lushnjë

Bufer origjinal

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 17:38 Makina , Lushnjë

Toyota

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 08:51 Makina , Tiranë

OKAZION TOYOTA PRIUS 2016

13 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Sht 13:01 Makina , Tiranë

Toyota

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Sht 12:50 Makina , Tiranë

Toyota Yaris Hybrid

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Gush 17:04 Makina , Tiranë

Toyota yaris 2013

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Gush 10:39 Makina , Tiranë

Toyota CH-R

22 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Gush 00:04 Makina , Tiranë

Toyota Prius 1.5 Benzine-Elektrik 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Gush 13:56 Dyqani Makina , Tiranë

Okazion Voklswagen Jetta hibrid

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione