U SHIT

5 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 07 Sht 15:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 600 EUR
❌E SHITUR❌ 5 000 EUR
U SHIT 3 300 EUR
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet Mercedes Benz C220CDI 227Mije KM origjinale me liber sherbimi dhe TUV (kontrolli teknik Gjerman)per garantimin e plote te kilometrave!E sapo ardhur nga gjermania!Dhe e sapo targuar me cdo gje te paguar per 1vit!Makina disponon kambio automatike dhe tip-tronic Clima tronic bi zona (funksionale)antifurt origjinal me alarm!disqe alumini ESP (sistem antirreshkitjes)ABS Sensore shiu sensore dritash etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE AUTO “BEU”FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 400 EUR
❌E SHITUR❌ 5 100 EUR
U SHIT 3 900 EUR
U SHIT 4 900 EUR
Në fillim