Mercedes C200 -00 FULL OPTION

2 899 EUR

Shitet nga: AUTO ''BEU'' 04 Pri 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
C 200
Mercedes C200CDI e vitit nentore 2000 me dogane e targuar per here te pare para 5muajsh cdo gje e paguar e sapoardhur nga gjermania ne gjendje perfekte me 200.000km sport edition full option kambio automatike dhe tip-tronic cruise control pilot automatik deita xenon fabrike me paketa jo te montuara vete!baxha xhami e cila punon perfekt dhe me hapje-mbyllje nga pulti bashke me xhamat kur je larg makines tapiceri lekure e paster sensore parkimi origjinal vaj filtra te saponderruara!
0699466355
AUTO ''BEU''
0699926313
Leaflet
Në fillim