A class benzin - gaz

Shitet nga: A class 18 Sht 03:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Shitet A class 140 benzin-gaz (impianti i gazit i shenuar ne leje qarkullimi) ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . 182000 kilometra origjinale . Me sherbime te sapo kryera dhe goma pothuajse te reja . 1800 € i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim